Přidělení svazových lodí

30.11.2017

Sportovní úsek ČSJ vzal na vědomí zprávu trenéra Sportovního centra mládeže 29er Davida Křížka, která obsahovala i návrh na přerozdělení svazových lodí pro rok 2018. Toto následně schválil i hlavní trenér Michael Maier. 

Celkem bylo přiděleno devět lodí (posádka SCM Adam Ott a David Muzikář budoe jezdit na vlastním 29eru). Čtyři týmy byly zařazeny do SCM. Tyto posádky budou trénovat pod vedením trenéra SCM a mají nárok na podporu účasti na vybraných zahraničních regatách.

Ostatní závodníci budou moci trénovat s SCM, ale za předpokladu, že bude zajištěn druhý člun. S Víťou Ottem už je to předjednané a spolupráci je opět nakloněn. Za to moc díky!!! Je ale nutná finanční kompenzace. Pokusíme se zajistit prostředky pro ALT.

SCM začíná trénovat v únoru v Chorvatsku. Pokud by jel Víťa Ott se člunem, pak se mohou přidat i další posádky. Březnová Garda je ale možná pouze pro SCM a zkušenější týmy. Další akce budou následovat na domácích vodách v dubnu a květnu. Ty budou naopak zaměřeny na začátečníky. Plán bude postupně upřesněn.

Na akcích třídy 29er zodpovídá trenér za svěřence během tréninku na vodě i na břehu. Po večerním brífinku přechází zodpovědnost na rodiče, případně přidělený dozor.


Zde je seznam závodníků, kterým bude za standardních podmínek přidělena svazová loď 29er pro sezónu 2018. 

Matěj Vítovec & Martin Krsička
Sportovní centrum mládeže

1999 / 2000

Jaroslav Čermák & Petr Košťál
Sportovní centrum mládeže

2001 / 2002

Michal Krsička & Lukáš Krsička
Sportovní centrum mládeže

2003 / 2003

---------------------------

Jakub Dobrý & Tereza Dobrá

1999 /

Anna Milerová & Jan Pokorný

1997 / 1994

Barbara Pavlíková & Anna Taubnerová

1999 / 2003

Jiří Smrčka & Jáchym Kubů

2001 / 2002

Alexandr Nahodil & Jan Sušil

2002 / 2002

Matěj Jurečka & Tomáš Zíta

2001 / 1999

Jedna loď je stále volná a YC CERE má další dvě lodě!!! Navíc pořizovací cena jeté lodě také není nikterak závratná. Oslovte své kamarády, ať se k nám přidají.

Lodě bude možné na jaře vyzvednout u Michaela Maiera (kontakt) ve svazovém skladu v Roudnici nad Labem. Kdo bude chtít loď dříve (soustředění Chorvatsko), musí se domluvit na dřívějším termínu vyzvednutí.

Pokud se posádky budou k lodím chovat neadekvátně, nebo se nebudou pravidelně účastnit většiny domácích závodů, pak jim mohou být lodě v průběhu sezóny odebrány.

Pokud máte nějaké dotazy, pak napište a my je na těchto stránkách zodpovíme. Těšíme se na vás. Uvidíte, že jízda na 29eru vás zcela pohltí.