Nábor jachtařů do Sportovního centra mládeže

24.09.2020

Oslovujeme všechny mladé perspektivní jachtaře, kteří mají nasazení a chuť se jachtařsky posouvat kupředu, aby se vyplněním formuláře (https://www.czech29er.cz/kontakt/) ucházeli o zařazení do Sportovního centra mládeže a možné přidělení svazové plachetnice 29er.

Ideální věk pro přechod je 14-15 let. Zkušenosti z dvouposádkové plachetnice vítány (práce s kosatkou, genakrem, komunikace), ale nejsou podmínkou. Pokud nemáte kormidelníka, nebo kosatníka, pak stejně napište a můžeme se pokusit sestavit optimální dvojici. Na koho loď nezbude, tomu rádi pomůžeme s nákupem starší konkurenceschopné plachetnice (60 - 90 tis. Kč).
Předpokladem je chuť závodit v moderní třídě. Olympijské ambice jsou vítány, ale nejsou vzhledem k věku podmínkou.
Naučíme vás závodit na skvělé plachetnici, která z vás udělá výborné taktiky nejen na stoupačku, ale naučíte se i složitost soubojů na zadní genakrové kurzy. Navíc se začleníte do výborné party (závodníků i rodičů).
Výběr kandidátů na přidělení lodí a závodníků do Sportovního centra mládeže provede trenér ALT 29er a SCM ve spolupráci se závodníky a dalšími trenéry. Návrh pak předloží Výkonnému výboru ČSJ ke schválení.
Termín na vyplnění dotazníků je do 30. září 2020.Tak neváhejte a přidejte se k nám. Těšíme se na vás. Více informací na www.czech29er.cz.


Za ALT 29er a SCM     David Křížek