KALENDÁŘ

2020

Leden

??

Únor

Eurocup - El Balís ESP

Březen

??

Duben

4.-5. dubna - Easter Regatta - Lago di Garda ITA

Eurocup - Cavalaire FRA

18.-19. dubna - Pohár ČR - Nechranice

Květen

16.-17. května - Regionální pohár - Seč

Eurocup - Copenhagen DEN

Eurocup - Workum NED

Červen

7.-8. června - Pohár ČR - Černá v Pošumaví - Lipno

Eurocup - Kiel GER

27.-28. června - Pohár ČR - Černá v Pošumaví - Lipno

Červenec

4.-7. července - Pohár ČR - Černá v Pošumaví - Lipno

Eurocup - Gdynia POL

25. července - 1. srpna - Mistrovství Evropy - Medemblik NED

Srpen

8.-9. srpna - Regionální pohár - Seč

13.-21. srpna - Mistrovství světa - Weymouth GBR

28.-30. srpna - Mistrovství Česka a Slovenska - Nové Mlýny

Září

12.-13. září - Pohár ČR - Nové Mlýny

19.-20. září - Pohár ČR - Nechranice

Eurocup - Balaton HUN

Říjen

3.-4. října - Regionální pohár - Brno

Eurocup - Lago di Garda ITA

Listopad

??

Prosinec

Mistrovství světa mládeže - Salvador de Bahia BRA

24.12. Ježíšek - Nové lodě pod stromečkem :)


2019

Leden

Únor

31.1.-6.2. Soustředění SCM - Řím Itálie

Březen

1.-6.3. Soustředění SCM - Řím Itálie

8.3. Jachtařský ples ČSJ - "Jachtař roku"

8.-10.3. Výstava FOR Boat Praha

26.-31.3 Soustředění SCM - Řím Itálie

Duben

11.-12. 4. Trénink CV Arco Itálie

13.-14.4. Easter Regatta - CV Arco Itálie

18.-21.4. Trénink Nechra - CSCN Nechranice

19.-20.4. Nechranický skluz - CSCN Nechranice

Květen
17.-19.5. Eurocup - Rungsted DEN

19.-24.5. Soustředění - Nové Mlýny

25.-26.5. Velká ceny YC Dyje - Nové Mlýny

30.5.-2.6. Eurocup - Workum NED

Červen

7.-12.6. Soustředění - Černá v Pošumaví

8.-9.6. Cena Šumavy - Černá v Pošumaví

22.-25.6. Eurocup - Kiel Německo

29.-30.6. O krále Šumavy - Černá v Pošumaví

Červenec
1.-3.7. Soustředění - Černá v Pošumaví

4.-8.7. Vítr a slunce - Černá v Pošumaví

13.-21.7. Youth World Sailing - Gdynia Polsko

26.7.-3.8. Mistrovství světa - Gdynia Polsko

Srpen

10.-11.8. O štít města Pardubic (3C) - Seč

16.-24.8. Mistrovství Evropy - Lago di Garda Itálie

28.-30.8. Soustředění - Černá v Pošumaví

31.8.-1.9. Mistrovství ČR - Černá v Pošumaví

Září
13.-16.9. Moravia Skiff Regata - Nové Mlýny

26.-29.9. - Eurocup - Balaton HUN

Říjen
5.-6.10. Memoriál Jana Sedláka (3C) - Jachtklub Brno

20.-22.10. Soustředění - Riva del Garda Itálie

23.-26.10. Eurocup - Riva del Garda Itálie

Listopad
15.-20.11. Soustředění SCM - Řím Itálie

Prosinec
24.12. Ježíšek - Nové lodě pod stromečkem :)